AUTORSKIE WYDRUKI – WALL DECOR

W mojej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości elektroniczne wersje oraz wydruki zdjęć mojego autorstwa.

 

OFERTA DLA ARCHITEKTÓW WNĘTRZ:

Zdjęcia oraz foto-grafiki, które znajdą Państwo w moim portfolio, stworzą wspaniały klimat wnętrz mieszkań i domów. Zapraszam architektów wnętrz do współpracy przy tworzeniu projektów dla swoich Klientów, które wykorzystywałyby moje prace jako element tworzący nastrój i klimat wnętrza. Obraz w ramie powieszony nad wezgłowiem łóżka, w salonie czy hallu wejściowym staje się punktem ogniskującym wzrok, który podkreśla i dopełnia atmosferę całego pomieszczenia.

 

OFERTA DLA FIRM I KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH:

Zapraszam również do współpracy klientów indywidualnych, firmy, restauracje, osoby tworzące swoje marki osobiste, które poszukują niepowtarzalnych i oryginalnych zdjęć i grafik – dla podkreślenia unikalnego stylu wnętrz Państwa siedzib, pomieszczeń dla klientów oraz gości.

W budowaniu wizerunku firmy dekoracja ścian autorskimi wydrukami fotografii w dużym formacie to element prestiżowy, podnoszący wartość marki w oczach klienta oraz gości.

 

CO OFERUJĘ W RAMACH WSPÓŁPRACY:

Wydruki fotografii wysokiej jakości, oprawione w piękną ramę, zawieszone na ścianie, gwarantują przyjemną atmosferę pracy. Poprawiają efektywność, dając wrażenie bliskiego kontaktu z naturą, mimo przebywania we wnętrzu budynku.

W ramach współpracy, oferuję:
– konsultację i dobór wydruków do każdego wnętrza,
– ułożenie kolekcji zdjęć,
propozycje rozmieszczenia zdjęć na ścianie – według mojego projektu lub spełniając projekt architekta wnętrz. Wykorzystuję oprogramowanie komputerowe (Photoshop), by każdorazowo przed wydrukiem fotografii, przesłać Państwu w pliku .jpg proponowane rozmieszczenie obrazów do akceptacji. 


TECHNIKA WYDRUKÓW:

Moje fotografie mogą Państwo zakupić:

1) w wersji elektronicznej, do pobrania bezpośrednio ze sklepu internetowego po zakupie,

2) wydruk atramentowy na półmatowym papierze fotograficznym. Dostępny jest w wielu formatach, wydrukowany i wysyłany w zwiniętej i zabezpieczonej tubie, bez oprawy,

3) profesjonalny wydruki na nieszablonowym, wyjątkowym podłożu w jednej z wybranych technik:
– wydruk w ramie: klasyczny lub z pass-partout,
alu-dibond,
– akryl,
– fotoboard na piance lub MDF,
– fotoobraz.


KOSZTY WYDRUKÓW:


Wydruk każdej fotografii
lub kolekcji zdjęć, ze względu na swój charakter oraz dobór techniki druku, wyceniany jest indywidualnie. Zapraszam Państwa do obejrzenia moich prac oraz kontaktu mailowego lub telefonicznego, w celu ustalenia szczegółów:

MAIL: kontakt@ewastefanczyk.pl
TELEFON: 510-863-832

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

W celu złożenia zamówienia produktów cyfrowych, wykorzystywanych np. do tworzenia stron internetowych (tła, faktury, obrazy, posty, itp.) lub drukowanych materiałów marketingowych dla Państwa firmy, zapraszam na stronę mojego sklepu:

PRZECHODZĘ DO SKLEPU


Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć.