KREATYWNA FOTOGRAFIA PRODUKTU

Jako specjalista z dziedziny grafiki potrafię skoncentrować się na tym, co przyciąga uwagę i wygląda estetycznie. Oferuję fotografię komercyjną, która ma szerokie zastosowanie w katalogach reklamowych, na firmowych stronach www oraz w promocyjnych materiałach drukowanych.

W zależności od potrzeb realizuję sesję z udziałem światła zastanego (dziennego) lub błyskowego, zarówno we wnętrzach, w studio jak i w plenerze.

Przed sesją fotograficzną omawiam dokładnie koncepcję i wizję sesji z klientem. Jeżeli jest taka wola i potrzeba, klient jest obecny na sesji zdjęciowej.

Prezentacja sprzedawanego produktu ma duże znaczenie. Dobre zdjęcia produktowe to podstawa sukcesu w branży e-commerce i sprzedaży. Moje zdjęcia produktowe oddają przede wszystkim charakter marki oraz wizję klienta. Dbam o prezentację produktu, aranżuję indywidualne oświetlenie, które wydobywa zalety produktu.

Każda fotografia poddana zostaje przeze mnie profesjonalnemu retuszowi.

Sesja produktowa podlega indywidualnej wycenie, na podstawie rodzaju zlecenia, jego specyfikacji oraz zamówionej ilości zdjęć. W celu uzyskania szczegółowej wyceny, zapraszam serdecznie do kontaktu (preferowany mailowy). Do 24 godzin prześlę Państwu szczegółową ofertę wraz z wyceną sesji zdjęciowej.

Zapraszam do współpracy. Poniżej znajdują się moje dane kontaktowe:

MAIL: kontakt@ewastefanczyk.pl
TELEFON: 510-863-832

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ


Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć.

PORTFOLIO