FOTOGRAFIA WIZERUNKOWA I BIZNESOWA

Jeśli chcesz najpierw obejrzeć moje prace, kliknij tutaj:

Przejdź do PORTFOLIO

Profesjonalny wizerunek to przed wszystkim bardzo dobrej jakości fotografie, które możemy umieścić na swojej stronie internetowej, profilu Linked-in czy też w mediach społecznościowych.

Profesjonalne fotografie biznesowe to podstawa w każdej pracy. Zarówno we własnym biznesie jak również w etatowej karierze zawodowej.
Osoby zainteresowane taką sesją, zapraszam serdecznie do współpracy.

Potrafię słuchać wymagań klienta, staram się używać kreatywności i nieszablonowego myślenia. Dostrzegam detale, dzięki którym fotografia wizerunkowa jest dopracowana do perfekcji. Pracuję odpowiedzialnie, z nastawieniem na jak najlepszą jakość.

Wykonuję również fotografie korporacyjne. Dysponuję swoim zestawem teł fotograficznych oraz profesjonalnym oświetleniem, dzięki czemu w komfortowych warunkach Twojego biura, możemy zrealizować sesję biznesową dla pracowników. Potrzebna będzie tylko średniej wielkości sala konferencyjna.

Z przyjemnością wykonam fotografie, które będą podstawą budowania Twojego wizerunku. Poniżej przedstawiam najważniejsze szczegóły współpracy.

Dysponuję mobilnym studiem fotograficznym: swoim zestawem teł fotograficznych oraz profesjonalnym oświetleniem, dzięki czemu w komfortowych warunkach Twojego biura, możemy zrealizować profesjonalną sesję biznesową dla Twojej firmy! Dzięki czemu Ty oszczędzasz czas i pieniądze. 

ZDJĘCIA MOGĄ BYĆ REALIZOWANE:
– w studio fotograficznym,
– w biurze, siedzibie firmy,
– w plenerze.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE


Przed sesją fotograficzną warto omówić szczegóły współpracy, aby dopasować je jak najlepiej do Twoich potrzeb:
– WIZJA ZDJĘĆ: omawiamy wspólnie wizję na zdjęcia. Jeśli masz już swój pomysł na zdjęcia, a jeśli nie, to chętnie przedstawię Ci swoją propozycję.
– STYL ZDJĘĆ: do pewnych stanowisk czy zawodów pasują ujęcia wykonane w ciemnej lub czarno-białej tonacji, do innych zaś zdecydowanie bardziej pasuje oświetlenie jasne, mało kontrastowe lub minimalistyczne.
– STYLIZACJA: bardzo ważnym elementem fotografii wizerunkowej jest ubiór. Zawsze doradzam co najlepiej zaprezentuje się na zdjęciach w określonym stylu a czego należy unikać.
– WYKORZYSTANIE ZDJĘĆ: inne fotografie sprawdzą się przy wykorzystaniu do CV, mediów społecznościowych typu Linked-in a zupełnie inne na Twoją stronę internetową. Zawsze warto wcześniej określić sposób wykorzystania, by jak najlepiej zrealizować sesję do Twoich konkretnych potrzeb.

– POZOWANIE: podczas sesji pomagam w odpowiednim ustawieniu przed obiektywem, by całość wyglądała naturalnie.
– PODGLĄD ZDJĘĆ: podczas sesji możemy podglądać efekty pracy na ekranie aparatu lub tabletu i odpowiednio modyfikować kolejne ujęcia.
– ZMIANA STYLIZACJI: w czasie sesji możesz wykorzystać dowolną liczbę stylizacji.
– WYBÓR ZDJĘĆ: po sesji możemy wspólnie wybrać ujęcia, które poddane zostaną obróbce. Możecie również zaufać mi w wyborze najlepszych kadrów z sesji.
– CZAS TRWANIA SESJI: w zależności od liczby realizowanych zdjęć, zazwyczaj od 1h do 3h.

– OBRÓBKA: wybrane zdjęcia z sesji poddawane są profesjonalnej obróbce i naturalnemu retuszowi.
– CZAS REALIZACJI: Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia to maksymalnie 7 dni roboczych.
– DOSTARCZENIE ZDJĘĆ: fotografie umieszczane są do pobrania w indywidualnej galerii chronionej hasłem dostępu na mojej stronie internetowej lub mailowo.
– ROZDZIELCZOŚĆ: zdjęcia dostarczam w maksymalnej rozdzielczości. Przesyłam również pakiet zdjęć zoptymalizowanych do internetu, dzięki czemu będą one wyświetlane w dobrej jakości w każdym miejscu w sieci.
– RACHUNEK: za usługę wystawiany jest rachunek.

Nie musisz nigdzie dojeżdżać ani umawiać Twojego całego zespołu na sesję poza biurem. Dojeżdżam na miejsce z moim mobilnym studiem, dzięki czemu Ty oszczędzasz czas i pieniądze. 

Współpracuję z profesjonalną makijażystką, która wykona dla Ciebie makijaż dostosowany do biznesowej sesji fotograficznej. 


Zapraszam do współpracy! Poniżej znajdują się moje dane kontaktowe:

MAIL: kontakt@ewastefanczyk.pl
TELEFON: 510-863-832

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ!


Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć.

PORTFOLIO