FOTOGRAFIA WNĘTRZ

Fotografia wnętrz to dziedzina wymagająca zmysłu estetycznego oraz zdolności dostrzegania detali, które przykuwają wzrok i dopełniają charakteru wnętrza. W dzisiejszych czasach bardzo duże znaczenie dla klienta ma rzeczywisty wygląd wnętrza, zwiększający jego zainteresowanie, niezależnie od tego czy jest to inwestor, klient czy gość.

Wykonuję zdjęcia wnętrz oraz nieruchomości dla osób prywatnych jak i firm. Realizuję sesje zdjęciowe dla architektów i projektantów wnętrz oraz wykonawców. Bardzo ważne jest, by w portfolio profesjonalnego projektanta znajdowały się fotografie, które przedstawiają jego osiągnięcia, a nie tylko wizualizacje, które dla klienta są dużo mniej przekonywujące i nie oddają klimatu wnętrza tak jak czyni to fotografia. Każde wnętrze fotografuję uważnie, tworząc na zdjęciu atmosferę zgodną z charakterem miejsca.

Fotografuję mieszkania, domy, hotele, restauracje, lokale usługowe. 

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

1. Podczas sesji zdjęciowej realizuję ustalone koncepcje, styl zdjęć oraz widoki na odpowiednie układy funkcjonalne wnętrza.
2. Czas trwania sesji zależny jest od ilości zamówionych ujęć.
3. Każda fotografia, którą Państwo otrzymacie jest poddana profesjonalnej obróbce graficznej i retuszowi.

DODATKOWO OFERUJĘ STYLIZACJĘ WNĘTRZA:

Przeprowadzam HOME STAGING, czyli przygotowanie nieruchomości do sprzedaży bądź do wynajmu. Pomogę Ci uporządkować przestrzeń, zaaranżować ją, wydobyć potencjał, pokazać mocne strony i funkcjonalność pomieszczeń. Efekt pracy uwiecznię podczas profesjonalnej sesji fotograficznej tak, aby potencjalny kupujący mógł zobaczyć Twoje mieszkanie z jak najlepszej perspektywy. Celem takiego przygotowania jest zainteresowanie jak największej liczby oglądających nieruchomość, a przez to przyspieszenie sprzedaży lub wynajmu za możliwie najwyższą cenę.


– dekorowanie i przygotowanie przestrzeni do sesji zdjęciowej, w przypadku gdy wnętrze jest w dobrym stanie, estetyczne i uporządkowane.
– konsultacja obejmująca:
analizę funkcjonalną i estetyczną wnętrza,
+ określenie powodów, dla których mieszkanie/lokal nie może znaleźć nowego właściciela,
+ zaproponowanie aranżacji, która sprawi, że znacznie wzrośnie zainteresowanie ofertą, co umożliwi przyśpieszenie sprzedaży lub wynajmu,
+ realizacja zaproponowanych zmian pozostaje po stronie klienta.
– koszt stylizacji: od 400 zł netto.

– konsultacja i analiza wnętrza,
– stworzenie listy zakupowej produktów i/lub ewentualnych prac remontowych wraz z opracowaniem kosztorysu prac,
– zamówienie i dostawa wybranych elementów wyposażenia wnętrz,
– nadzór nad rozmieszczeniem elementów w przestrzeni,
– stylizacja i dekoracja wnętrza.
– koszt stylizacji: wycena indywidualna.

WYCENA SESJI:

Każda sesja wnętrz i architektury podlega indywidualnej wycenie, na podstawie rodzaju zlecenia oraz zamówionej ilości zdjęć dla danej powierzchni.

W celu uzyskania szczegółowej wyceny, zapraszam serdecznie do kontaktu (preferowany mailowy). Do 24 godzin prześlę Państwu szczegółową ofertę wraz z wyceną sesji zdjęciowej.

Zapraszam serdecznie do współpracy. Poniżej znajdują się moje dane kontaktowe:

MAIL: kontakt@ewastefanczyk.pl
TELEFON: 510-863-832

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ


Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć.

PORTFOLIO