FOTOGRAFIA PORTRETOWA

Fundamentem dobrego portretu jest pokazanie emocji, opowiedzenie historii o kimś, podkreślenie decydującego momentu. Sesja portretowa może być również zwieńczeniem ważnego momentu w Twoim życiu. Jest najlepszym sposobem na spojrzenie na siebie z zupełnie innej, może dotąd jeszcze nieodkrytej strony.

Wykonuję sesje portretowe zarówno w plenerze jak i w studio. Miejsce zawsze dobieramy względem całości koncepcji i stylu zdjęć. Kraków daje nieograniczone pole jeśli chodzi o wybór lokalizacji. Znajdziemy tu miejsca pasujące do stylizacji minimalistycznych, urbanistycznych, romantycznych, retro i wiele, wiele innych.

Realizuję portret barwny jak i czarno-biały. W barwnym portrecie wzrok skupia się na kolorowych akcentach, w monochromatycznym mniej ważne treści wtapiają się w ogólny ton szarości, co pozwala na skupieniu uwagi na portrecie psychologicznym.

Fotografując kobiety i mężczyzn staram się uwidocznić ich osobowość, podkreślić siłę lub subtelność rysów, ich sensualność i delikatność lub bijącą od nich energię i moc sprawczą.  Wydobyć z osoby portretowanej jej indywidualne cechy. Czasem jest to coś nieuchwytnego, co widać dopiero na zrobionej fotografii. Dążę do tego, by tworzyć takie portrety, do których chce się wracać, które chciałabyś/chciałbyś wydrukować i oprawić w ramę.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:


Przed sesją fotograficzną warto omówić szczegóły współpracy, aby dopasować je jak najlepiej do Twoich potrzeb:
WIZJA ZDJĘĆ: omawiamy wspólnie wizję na zdjęcia. Jeśli masz już swój pomysł na zdjęcia, a jeśli nie, to chętnie przedstawię Ci swoją propozycję.
STYL ZDJĘĆ: w zależności od wizji zdjęć dobieram styl, który będzie spójny z pomysłem na sesję, czy będą to fotografie kontrastowe, jasne a może w czarno-białej tonacji.
STYLIZACJA: bardzo ważnym elementem fotografii jest ubiór. Zawsze doradzam co najlepiej zaprezentuje się na zdjęciach w określonym stylu a czego należy unikać.

POZOWANIE: podczas sesji pomagam w odpowiednim ustawieniu przed obiektywem, by całość wyglądała naturalnie.
PODGLĄD ZDJĘĆ: podczas sesji możemy podglądać efekty pracy na ekranie aparatu lub tabletu i odpowiednio modyfikować kolejne ujęcia.
ZMIANA STYLIZACJI: w czasie sesji możesz wykorzystać dowolną liczbę stylizacji.
WYBÓR ZDJĘĆ: po sesji możemy wspólnie wybrać ujęcia, które poddane zostaną obróbce. Możecie również zaufać mi w wyborze najlepszych kadrów z sesji.
CZAS TRWANIA SESJI: w zależności od liczby realizowanych zdjęć, zazwyczaj od 1h do 2h.

OBRÓBKA: wybrane zdjęcia z sesji poddawane są profesjonalnej obróbce i naturalnemu retuszowi.
CZAS REALIZACJI: Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia to maksymalnie 7 dni roboczych.
DOSTARCZENIE ZDJĘĆ: fotografie umieszczane są do pobrania w indywidualnej galerii chronionej hasłem dostępu na mojej stronie internetowej lub mailowo.
ROZDZIELCZOŚĆ: zdjęcia dostarczam w maksymalnej rozdzielczości. Przesyłam również pakiet zdjęć zoptymalizowanych do internetu, dzięki czemu będą one wyświetlane w dobrej jakości w każdym miejscu w sieci.
RACHUNEK: za usługę wystawiany jest rachunek.

PRZYKŁADOWE PAKIETY:

PAKIET PODSTAWOWY800 zł netto
– sesja fotograficzna trwająca około 2h,
– efektem współpracy jest 10 fotografii w najwyższej rozdzielczości udostępnionych do pobrania,
10 wydruków w formacie 15 x 21 cm.

PAKIET STANDARD 1200 zł netto
– sesja fotograficzna trwająca około 3-4h,
– efektem współpracy jest 25 fotografii w najwyższej rozdzielczości udostępnionych do pobrania,
25 wydruków w formacie 15×21 cm.

PAKIET PREMIUM 2000 zł netto
– sesja fotograficzna całodniowa,
– efektem współpracy jest 50 fotografii w najwyższej rozdzielczości udostępnionych do pobrania,
50 wydruków zapakowanych w ekologiczne pudełko.

Pakiety można modyfikować wedle Waszych życzeń. Proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu dopasowania oferty do Waszych potrzeb.

SESJA BIZNESOWA I WIZERUNKOWA
Jeśli potrzebujesz zdjęć biznesowych lub wizerunkowych, zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą:

PRZEJDŹ DO OFERTY!

Zapraszam do współpracy! Poniżej znajdują się moje dane kontaktowe:

MAIL: kontakt@ewastefanczyk.pl
TELEFON: 510-863-832

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ!


Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć.

PORTFOLIO