FOTOGRAFIA TANECZNA

Jeśli chcesz najpierw obejrzeć moje prace, kliknij tutaj:

Przejdź do PORTFOLIO

Obszarem moich szczególnych zainteresowań są sesje taneczne, sesje wizerunkowe tancerzy oraz instruktorów tańca.

Bardzo często takie fotografie wykonywane są w ruchu, ważne jest odpowiednie ułożenie ciała, a samo pozowanie jest wymagające ze względu na dużą ilość detali, które należy wziąć pod uwagę, by wywołać odpowiednie wrażenia estetyczne u odbiorcy.

Wiem jak osiągnąć zamierzony efekt i jak wykonać artystyczne zdjęcia taneczne od strony fotograficznej, jak również od strony praktycznej. Od 2011 roku nieustannie zajmuję się tańcem w sposób aktywny. Jest to moja największa pasja tuż obok fotografii. Posiadam znajomość techniki tańca towarzyskiego, modern jazzu, tańców socjalnych: zouk, salsa, bachata, kizomba; tańców afrokubańskich: rumba, palo, afro oraz reggaetonu. Szkolę się z techniki tańca klasycznego pod okiem najlepszych pedagogów i instruktorów w Krakowie.

W związku z powyższym potrafię aranżować sesje wizerunkowe dla osób tańczących, bez problemu odnajdując się w sytuacji fotografującej a jednocześnie stylistki, uważnej obserwatorki, estetki i detalistki. To wszystko połączone w całość, oparte na praktycznej i teoretycznej wiedzy na temat tańca sprawia, że jak nikt inny rozumiem potrzeby tej wyjątkowej dziedziny fotografii. Wieloma środkami prowadzę do uzyskania jak najlepszych efektów na swoich fotografiach. Potrafię słuchać wymagań, staram się używać kreatywności i nieszablonowego myślenia. Dostrzegam detale, dzięki którym taka fotografia wizerunkowa jest dopracowana do perfekcji. Pracuję odpowiedzialnie, z nastawieniem na jak najlepszą jakość.

Z przyjemnością wykonam fotografie, które będą podstawą budowania Twojego wizerunku jako tancerza czy też instruktora tańca. Poniżej przedstawiam najważniejsze szczegóły współpracy.

ZDJĘCIA MOGĄ BYĆ REALIZOWANE:
– w studio fotograficznym,
– w wybranej lokalizacji pasującej do stylu zdjęć,
– w plenerze.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE


Przed sesją fotograficzną warto omówić szczegóły współpracy, aby dopasować je jak najlepiej do Twoich potrzeb:
– WIZJA ZDJĘĆ: omawiamy wspólnie wizję na zdjęcia. Jeśli masz już swój pomysł na zdjęcia, a jeśli nie, to chętnie przedstawię Ci swoją propozycję.
– STYL ZDJĘĆ: do jednych sesji pasują ujęcia wykonane w ciemnej lub czarno-białej tonacji, do innych zaś zdecydowanie bardziej pasuje oświetlenie jasne, mało kontrastowe lub minimalistyczne.
– STYLIZACJA: bardzo ważnym elementem fotografii wizerunkowej jest ubiór. Zawsze doradzam co najlepiej zaprezentuje się na zdjęciach w określonym stylu a czego należy unikać.
– WYKORZYSTANIE ZDJĘĆ: inne fotografie sprawdzą się przy wykorzystaniu do CV, mediów społecznościowych a zupełnie inne na Twoją stronę internetową. Zawsze warto wcześniej określić sposób wykorzystania, by jak najlepiej zrealizować sesję do Twoich konkretnych potrzeb.

– POZOWANIE: podczas sesji pomagam w odpowiednim ustawieniu przed obiektywem.
– PODGLĄD ZDJĘĆ: podczas sesji możemy podglądać efekty pracy na ekranie aparatu lub laptopa i odpowiednio modyfikować kolejne ujęcia.
– ZMIANA STYLIZACJI: w czasie sesji możesz wykorzystać dowolną liczbę stylizacji.
– WYBÓR ZDJĘĆ: po sesji możemy wspólnie wybrać ujęcia, które poddane zostaną obróbce. Możesz również zaufać mi w wyborze najlepszych kadrów z sesji.
– CZAS TRWANIA SESJI: w zależności od liczby realizowanych zdjęć, zazwyczaj od 1h do 4h.

– OBRÓBKA: wybrane zdjęcia z sesji poddawane są profesjonalnej obróbce i naturalnemu retuszowi.
– CZAS REALIZACJI: Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia to maksymalnie 10 dni roboczych.
– DOSTARCZENIE ZDJĘĆ: fotografie umieszczane są do pobrania w indywidualnej galerii chronionej hasłem dostępu na mojej stronie internetowej lub mailowo.
– ROZDZIELCZOŚĆ: zdjęcia dostarczam w maksymalnej rozdzielczości. Przesyłam również pakiet zdjęć zoptymalizowanych do internetu, dzięki czemu będą one wyświetlane w dobrej jakości w każdym miejscu w sieci.
– RACHUNEK: za usługę wystawiany jest rachunek.

 

WYCENA SESJI TANECZNEJ

Wycena indywidualna. Napisz do mnie o swoich lub Waszych potrzebach, porozmawiajmy jak dopasować ofertę do Twoich wymagań. 

* Zdjęcia taneczne przeważnie realizuję w studio lub w szkołach tańca\salach tanecznych\fitness. Ważna jest odpowiednia powierzchnia lokalu.

Zapraszam do współpracy! Poniżej znajdują się moje dane kontaktowe:

MAIL: kontakt@ewastefanczyk.pl
TELEFON: 510-863-832

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ!


Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć.

PORTFOLIO